Oefenwedstrijden belgische eersteklasser in de voorbereiding 2

Door Janse7 gepubliceerd op Friday 10 July 00:46

Lees eerst:

http://plazilla.com/page/4295173060/oefenwedstrijd-belgische-eersteklassers-in-de-voorbereiding

Zaterdag 27 JUNI

KFC Izegem - KV Kortrijk 2-4
(doelpunten Kortrijk: Papazoglou, 2x Chevalier, D’Haene - doelpunten Izegem Ulens, Cornelis)
Binche - Standard 0-3
(doelpunten: Mujangi Bia, Jaadi en nieuwkomer Santini
Knokke - Anderlecht 2-3
(doelpunten Anderlecht: Nuytinck, Leya Iseka, Bourard - doelpunten Knokke: Waeghe, Van De Walle)
Coxyde - Westerlo 1-2
(doelpunten Westerlo: Molenberghs, Koffi - doelpunt Coxyde: Coppin)
K Rupel Boom FC - KV Mechelen 1-2
(doelpunten Mechelen: Veselinovc, Verdier - doelpunt Boom: Kil)
Ingelmunster - KV Oostende 0-8
(doelpunten: Schmisser, Cornet, Musona, Berrier, 2 x Cyriac, 2 x Coulibaly)
Oudenaarde - Zulte Waregem 1-7
(doelpunten Zulte: Benteke, 2x Leye, Jørgensen, Buyl? 2x Gimbert - doelpunt Oudenaarde: Van Wymeersch)
KMSK Deinze - AA Gent 2-2
(doelpunten Gent: Saief, Nielsen - doelpunten Deinze: Jamaïque Vandamme, Stock

 

Zondag 28 JUNI

Kortenberg - OHL 0-2
(doelpunten: Kostovski, Reynaud)
KVV Zelzate - Sporting Lokeren 0-9
(doelpunten: Abdurahimi, Ansah, 2x Enoh, Ghadir, De Man, 2x Miric, Maric)
STVV - ASV Geel 3-1
(doelpunten STVV: Boli, Rherras, Dompé - doelpunt Geel: Cauwenberg)
KFC Heur Tongeren - Standard 0-7
(doelpunten: Knockaert, Miloesevic, Legear, J. De Sart), 3x Mujangi Bia

 

Dinsdag 30 JUNI

KFC Dessel sport - KVC Westerlo 1-2
(doelpunt Dessel: Petkovic (owngoal) - doelpunten Westerlo: Daems, Koffi)
KM Torhout - Club Brugge 0-5
(doelpuntren: Brodic, Dierckx, 2x De Sutter, Vormer)
Harelbeke - Zulte Waregem 1-1
(doelpunt Harelbeke: Romont - doelpunt Essevee: Brebels)
OMS Ingelmunster - KV Kortrijk 1-4
(doelpunten KVK: 2 x Chevalier, 2x Lallemand - doelpunt Ingelmunster: Buyse)
KFC Merelbeke - KAA Gent 3-7
(doelpunten Gent: Matton, 3x Raman, Milicevic, Coulibaly, Zolotic - doelpunten Merelbeke: Wettink, Van Peteghem)
Taxandria Oisterweek - Waasland Beveren 1-7
(doelpunten W-B: 2x Erciyas, De Belder, 2x Ibou, Wilmet, Jellal)
Sporting Charleroi - Samara 0-0
Doornik - Moeskroen Péruwelz 0-3

 

Woensdag 1 JULI

Nederland U19 - KV Oostende 2-1
(doelpunt KVO: Musona)
KMSK Deinze - Sporting Lokeren 2-3
(doelpunten Deinze: Mezine, Schamp - doelpunten Lokeren: Ghadir, Boras, Notteboom)
KSV Oudenaarde - Anderlecht 0-3
(doelpunten: Obradovic, Bourard, Tielemans)
AA Gent - Ujpest 0-1
(doelpunt Ujpest: Nego)
Tilleur - Standard 0-8
(doelpunten: Mmaee, De Sart, Legear, Santini, 3x Mujangi Bia, Jaadi)
Bierbeek - OHL 1-4
(doelpunten OHL: Van Hoevelen, Ngawa, Delporte en Azevedo)
KSK Heist - KV Mechelen 0-5
(doelpunten: 3x Verdier, Naessens, Cissé)
Wittenhorst - KRC Genk 0-5
(doelpunten: De Camargo, Trossard, 2x Gorius, Ndidi)

 

Donderdag 2 JULI

UNA - KRC Genk 0-3
(doelpunten: Okriashvili, Loshaj, Odutayo)

Vrijdag 3 JULI
Willem II - Sporting Charleroi 1-6
(doelpunten Charleroi: Kebano, 2x Tainomt, Pollet, François, Ferber)
KSV Roeselare - Club Brugge 1-0
(doelpunt: Brouwers)
AA Gent - Samara 1-2
(doelpunt Gent: Raman)
KVC Westerlo - Weerstand Koersel 10-0
(doelpunten: 2x De Ceulaer, 3x Aoulad, Molenberghs, Verschueren, 2x MacDonald, Proesmans)


Zaterdag 4 JULI

KV Oostende - Vitesse 2-2
(doelpunten KVO: Jonckheere, Lukaku)
Bochum 1848 - Waasland Beveren 3-1
(doelpunt W-B: Ibou)
Lommel United - Sporting Lokeren 0-2
(doelpunten: Melens, Maric)
RFC Seraing - Anderlecht 1-0
(doelpunt: Sambu)
ASV Geel - AA Gent 2-4
(doelpunten Geel: Allegria, Cauwenberg - doelpunten Gent: Raman, 2x Hajradinovic, Depoitre)
KRC Genk - Samara 0-1
KMSK Deinze - Zulte Waregem 0-3
(doelpunten: 2x Buyle, Leye)
KSV Bornem - KV Mechelen 0-4
(doelpunten: Hanni, Veselinovic, Cissé, Van Damme)
STVV - Ujpest 2-2
(doelpunten STVV: Da Silva, Bannait)
Lyra - Lierse 0-4
(doelpunten: Sabir, 2x Tauil, Hassan)

 

Dinsdag 7 JULI

Club Brugge - Panathinaikos 2-1
(doelpunten Club: Diaby, De fauw)
EV Aalst - Zulte Waregem 2-4
(doelpunten Aalst: Lievens, Janssens - doelpunten Essevee: Sami, 2x Leye, Buyl)
FC Eindhoven - KVC Westerlo 0-1
(doelpunt: owngoal Rossen)

Woensdag 8 JULI

Amay - Standard 1-4
(doelpunten Standard: Faty, 2x Mujangi Bia, R. Mmaee)
Virton - Sporting Charleroi 1-3
(doelpunt Virton: Mbuba - doelpunten Charleroi: 2x Stevance, Galvez Lopez)
ASV Geel - Racing Genk 1-4
(doelpunt Geel: Kerckhofs - doelpunten Genk: owngoal Celen, Cissé, Tshimanga, Cavric)
KSV Roeselare - KV Oostende 2-4
(doelpunten Roeselare: De Rechter, Mputu - doelpunten KVO: Fernando, Coulibaly, Akpala, Loemba)
Heist - OHL 3-1
(doelpunt: Segers, Van den Bergh, Reangelo - doelpunt OHL: Bostock)
R Antwerp FC - KV Mechelen 1-0
(doelpunt: Vanhoof)
KFC Dessel Sport - Sporting Lokeren 0-3
(doelpunten: Dessers, Enoh, Patosi)
CS Fola Esch - Waasland Beveren 0-0

 

Vrijdag 10 JULI

18u: Club Brugge - Basaksehir (in Garderen, Nederland)
19u: KMSK Deinze - KV Kortrijk (in Heist)
19u: Den Bosch - Moeskroen Péruwelz
19u: Willem II - KVC Westerlo (VV Longa, Tilburg)

Zaterdag 11 JULI

16u: Eendracht Aalst - KV Kortrijk
16u: Club Brugge - Dnipro Dnipropetrovsk (in Garderen)
17u: NAC Breda - Zulte Waregem (in St; Willebrord)
17u: FC Luik - Moeskroen Péruwelz
18u: Virton - Standard
18u: KV Oostende - KV Mechelen
19u: OHL - Cercle Brugge (in Jabbeke)
19u30: Cercle Brugge - OHL (in Jabbeke)
19u30: KSV Roeselare - KAA Gent
19u30: STVV - Sporting Lokeren
nnb: Valenciennes - Sporting Charleroi
nnb: KRC Genk - tegenstander nog te bepalen
 

Zondag 12 JULI

nnb: KAA Gent - Bordeaux

Dinsdag 14 JULI

18u: Valenciennes - Moeskroen Péruwelz (in Douai)
19u: FC Seraing - KV Mechelen
19u: KV Oostende - Zulte Waregem
19u30: R Antwerp FC - KV Kortrijk
19u30: Club Roeselare - KSV Roeselare
19u30: Lierse - KVC Westerlo (Mastenlaan, Pulderbos)
nnb: AA Gent - Bordeaux

Woensdag 15 JULI

18u: KRC Genk – Charlton Athletic FC
19u: KSK Heist - Anderlecht
19u: Cercle Brugge - KV Kortrijk (in Lichtervelde)
19u30: RFC Seraing - KV Mechelen
 

Donderdag 16 JULI

CLUB BRUGGE - AAN GENT (Supercup)

Vrijdag 17 JULI

19u30: KVC Westerlo - NAC Breda
nnb: Zulte Waregem galamatch

Zaterdag 18 JULI


16u: KV Oostende - Lille
18u: Sporting Lokeren - Hapoel Ironi Kiryat Schmona FC (galamatch)
20u: STVV - Charlton Athletic
nnb: Moeskroen Péruwelz - ntb

Zondag 19 JULI

15u: Borussia Mönchengladbach - Standard
nnb: Anderlecht - Lazio Roma (galamatch)
nnb: Galamatch fandag Waasland Beveren
nnb: Galamatch KRC Genk
 

Dinsdag 21 JULI

19u: Coxyde - Club Brugge (in Sportpark Hazebeek - Oostduinkerke)

Woensdag 22 JULI

19u30: FCV Dender - Anderlecht
 

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.