Vuelta 2014 startlijst deelnemers en selecties teams met rugnummers

Door Fromagi gepubliceerd op Tuesday 29 July 15:19

Vuelta 2014 startlijst deelnemers en selecties teams met rugnummers.

 

Teams voor de Vuelta 2014 - startlijst overzicht met deelnemers aan de Ronde van Spanje 2014. Startlist Vuelta Espana 2014.

AG2R La Mondiale
1.BOUET Maxime
2.CHAINEL Steve
3.POZZOVIVO Domenico
4.BETANCUR Carlos

Astana Pro Team
11.KANGERT Tanel
12.ARU Fabio

Belkin-Pro Cycling Team
21.KELDERMAN Wilco
23.KRUIJSWIJK Steven
24.GESINK Robert
24.HOFLAND Moreno
25.WAGNER Robert
26.TJALLINGII Maarten
27.TEN DAM Laurens
28.HIVERT Jonathan

BMC Racing Team

31.EVANS Cadel
32.NERZ Dominik
33.GILBERT Philippe
34.SáNCHEZ Samuel

Cannondale
41.BENNETT George
42.SAGAN Peter

FDJ.fr
51.PINOT Thibaut
52.BOUHANNI Nacer
53.ELISSONDE Kenny

Garmin Sharp
61.CARDOSO André
62.MILLAR David
63.MARTIN Daniel
64.HESJEDAL Ryder
65.FERNáNDEZ Koldo
66.TALANSKY Andrew

Team Katusha
71.MORENO Daniel
72.RODRíGUEZ Joaquim
73.ISAYCHEV Vladimir
74.KOLOBNEV Alexandr
75.GUSEV Vladimir

Lampre-Merida
81.RICHEZE Ariel Maximiliano
82.SERPA Jose Rodolfo
83.HORNER Chris

Lotto Belisol
91.MONFORT Maxime
92.HANSEN Adam
93.VAN DEN BROECK Jurgen
94.DEBUSSCHERE Jens
95.BOECKMANS Kris
96.LIGTHART Pim
97.HENDERSON Gregory

Movistar Team
101.INTXAUSTI Beñat
102.VALVERDE Alejandro
103.IZAGIRRE Ion
104.QUINTANA Nairo
105.AMADOR Andrey

Omega Pharma - Quick-Step
111.URAN Rigoberto
112.BRAMBILLA Gianluca
113.DE GENDT Thomas
114.KEISSE Iljo
115.PAUWELS Serge
116.PETACCHI Alessandro
117.POELS Wout
118.SERRY Pieter
119.MARTIN Tony
119.VERMOTE Julien
120.ŠTYBAR Zdeněk
121.BOONEN Tom
122.MEERSMAN Gianni
123.CAVENDISH Mark

Orica GreenEDGE
121.DOCKER Mitchell
123.YATES Adam
124.CHAVES Johan Esteban

Team Sky
131.ROWE Luke
132.FROOME Christopher
133.DOMBROWSKI Joe
134.SWIFT Ben

Team Giant-Shimano
141.CRADDOCK Lawson
142.ARNDT Nikias
143.LUDVIGSSON Tobias
144.BARGUIL Warren
145.SINKELDAM Ramon
146.DEGENKOLB John
147.AHLSTRAND Jonas
148.HAGA Chad
149.JANSE VAN RENSBURG Reinardt
149.OLIVIER Daan
149.PREIDLER Georg

Team Europcar
151.VOECKLER Thomas
152.MALACARNE Davide
153.SICARD Romain

Tinkoff-Saxo
161.SøRENSEN Nicki

Trek Factory Racing
171.CANCELLARA Fabian
172.ZUBELDIA Haimar
173.SERGENT Jesse
174.ARREDONDO Julián David

Caja Rural - Seguros RGA
181.TXURRUKA Amets
182.SANCHEZ Luis Leon
183.DOMAGALSKI Karol

Cofidis, Solutions Créd...
1.NAVARRO Daniel

IAM Cycling
201.LöFKVIST Thomas
202.AREGGER Marcel
203.DENIFL Stefan
204.FUMEAUX Jonathan
205.HINAULT Sébastien
206.ISTA Kevyn
207.LANG Pirmin
208.PELUCCHI Matteo
209.REYNES Vicente
209.SARAMOTINS Aleksejs
209.SCHELLING Patrick
209.TSCHOPP Johann
210.BRäNDLE Matthias

MTN - Qhubeka
211.CIOLEK Gerald
212.GERDEMANN Linus
213.PARDILLA Sergio
214.MEINTJES Louis
215.SBARAGLI Kristian
216.KUDUS Merhawi

Alle hierboven genoemde selecties van teams met de deelnemers zijn niet officieel bevestigd. Op dit moment komen er nog elke dag deelnemers bij en gaan er deelnemers vannaf als de ploegen uit hun voorselectie stap voor stap naar hun difinitieve startlijst met renners gaan.

Stap over naar Oxxio

Help deze website en onze schrijvers, stap over naar Oxxio als energieleverancier.

Reacties (0) 

Reageren is uitgeschakeld.