Programma Wimbledon dag 9 woensdag 2 juli

Door KeiHo gepubliceerd op Tuesday 01 July 23:03

TENNIS - Programma Wimbledon dag 9 woensdag 2 juli 2014

Centre Court – 12:00 P.M.
Ladies’ Singles – Quarter-finals
Simona Halep (ROU) (3) v Sabine Lisicki (GER) (19)
Gentlemen’s Singles – Quarter-finals
Andy Murray (GBR) (3) v Grigor Dimitrov (BUL) (11)
Gentlemen’s Singles – Quarter-finals
Roger Federer (SUI) (4) v Stan Wawrinka (SUI) (5)

No. 1 Court – 12:00 P.M.
Ladies’ Singles – Quarter-finals
Angelique Kerber (GER) (9) v Eugenie Bouchard (CAN) (13)
Gentlemen’s Singles – Quarter-finals
Novak Djokovic (SRB) (1) v Marin Cilic (CRO) (26)
Gentlemen’s Singles – Quarter-finals
Milos Raonic (CAN) (8) v Nick Kyrgios (AUS)

No. 2 Court – 11:30 A.M.
Ladies’ Doubles – Third round
Sara Errani (ITA) (2) / Roberta Vinci (ITA) (2) v Shuko Aoyama (JPN) / Renata Voracova (CZE)
Gentlemen’s Doubles – Quarter-finals
Bob Bryan (USA) (1) / Mike Bryan (USA) (1) v Julian Knowle (AUT) (9) / Marcelo Melo (BRA) (9)
Mixed Doubles – Third round
Bruno Soares (BRA) (13) / Martina Hingis (SUI) (13) v Martin Klizan (SVK) / Belinda Bencic (SUI)
Mixed Doubles – Third round
Bob Bryan (USA) (2) / Kveta Peschke (CZE) (2) v Aisam Qureshi (PAK) (16) / Vera Dushevina (RUS) (16)

No. 3 Court – 11:30 A.M.
Ladies’ Doubles – Third round
Su-Wei Hsieh (TPE) (1) / Shuai Peng (CHN) (1) v Timea Babos (HUN) (14) / Kristina Mladenovic (FRA) (14)
Gentlemen’s Doubles – Third round
Leander Paes (IND) (5) / Radek Stepanek (CZE) (5) v Jean-Julien Rojer (NED) (11) / Horia Tecau (ROU) (11)
Mixed Doubles – Third round
Daniel Nestor (CAN) (5) / Kristina Mladenovic (FRA) (5) v John Peers (AUS) (12) / Ashleigh Barty (AUS) (12)
Mixed Doubles – Second round
Horia Tecau (ROU) (6) / Sania Mirza (IND) (6) v Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB) — To Finish 4-3

Court 12
Ladies’ Doubles – Third round
Raquel Kops-Jones (USA) (7) / Abigail Spears (USA) (7) v Alla Kudryavtseva (RUS) (11) / Anastasia Rodionova (AUS) (11)
Gentlemen’s Doubles – Quarter-finals
Julien Benneteau (FRA) (4) / Edouard Roger-Vasselin (FRA) (4) v Michael Llodra (FRA) (12) / Nicolas Mahut (FRA) (12)
Mixed Doubles – Third round
Rohan Bopanna (IND) (7) / Andrea Hlavackova (CZE) (7) v Mikhail Elgin (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS)

Court 18 – 11:30 A.M.
Mixed Doubles – Third round
Max Mirnyi (BLR) (14) / Hao-Ching Chan (TPE) (14) v Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO)
Mixed Doubles – Second round
Jamie Murray (GBR) (10) / Casey Dellacqua (AUS) (10) v Jesse Huta Galung (NED) / Andreja Klepac (SLO) — To Finish 7-6(8), 6-7(5)
Ladies’ Doubles – Quarter-finals
Julia Goerges (GER) (10) / Anna-Lena Groenefeld (GER) (10) v Andrea Petkovic (GER) / Magdalena Rybarikova (SVK)
Mixed Doubles – Third round
Nenad Zimonjic (SRB) (15) / Samantha Stosur (AUS) (15) v Eric Butorac (USA) / Timea Babos (HUN)
Mixed Doubles – Second round
Jean-Julien Rojer (NED) (8) / Anna-Lena Groenefeld (GER) (8) v Florin Mergea (ROU) / Elina Svitolina (UKR)

Court 17 – 11:30 A.M.
Gentlemen’s Doubles – Third round
Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA) v Mate Pavic (CRO) / Andre Sa (BRA)

Ladies’ Doubles – Third round
Andrea Hlavackova (CZE) (9) / Jie Zheng (CHN) (9) v Kristina Barrois (GER) / Stefanie Voegele (SUI)

 

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.