Speelschema playoffs

Door Janse7 gepubliceerd op Tuesday 15 March 02:07

Afgelopen weekend beleefde we een spannend slot zowel voor het laatste play off 1 ticket als wie zou degraderen. Standard zette zichzelf een hak op het veld van KV mechelen hiervan profiteerde Zulte Waregem volop.

Onderaan voltrok zich een mirakel voor KVC Westerlo ten koste van OHL. Nu alle ploegen wisten waar ze voor stonden werd er gisteren geloot voor het speelschema toch belangrijk in play off 1

Play-off 1: Club Brugge, AA Gent, Anderlecht, KV Oostende, Racing Genk, Zulte Waregem
Play-off 2A: Standard, KV Kortrijk, W-Beveren, Moeskroen-Péruwelz
Play-off 2B: Charleroi, KV Mechelen, Lokeren, STVV

 

Kalender Play-offs:

 

Speeldag 1: 1-2-3 april

vrijdag 1 april
20u30: AA Gent-Zulte Waregem
zaterdag 2 april
18u: KV Oostende - Club Brugge
20u: KV Kortrijk - Moeskroen-Péruwelz
20u: STVV - KV Mechelen
20u30: Lokeren-Charleroi
zondag 3 april
18u: Anderlecht - Racing Genk
20u: Waasland-Beveren - Standard

Speeldag 2: 8-9-10 april

vrijdag 8 april
20u30: Racing Genk - KV Oostende
zaterdag 9 april:
18u: Club Brugge - AA Gent
20u: KV Mechelen - Lokeren
20u: Moeskroen-Péruwelz - W-Beveren
20u30: Charleroi - STVV
10 april
18u: Zulte Waregem - Anderlecht
20u: Standard - KV Kortrijk

Speeldag 3: 15-16-17 april

vrijdag 15 april
20u30: AA Gent - KV Oostende
16 april
18u: Zulte Waregem - Racing Genk
20u: W-Beveren - KV Kortrijk
20u: Lokeren - STVV
20u30: KV Mechelen - Charleroi
17 april
18u: Anderlecht - Club Brugge
20u: Moeskroen - Péruwelz - Standard

Speeldag 4 (enkel Play-off 1): 19-20-21 april

dinsdag 19 april
20u30: KV Oostende-Zulte Waregem
woensdag 20 april
20u30: Racing Genk-Club Brugge
donderdag 21 april
20u30: AA Gent - Anderlecht

Speeldag 5: 22-23-24 april

vrijdag 22 april
20u30: Standard - Moeskroen-Péruwelz
zaterdag 23 april
18u: Club Brugge - Zulte Waregem
20u: KV Kortrijk - W. Beveren
20u: STVV - Lokeren
20u30: Charleroi - KV Mechelen
zondag 24 april
18u: Oostende - Anderlecht
20u30: Racing Genk - AA Gent

Speeldag 6: 29-30 april - 1 mei

vrijdag 29 april
20u30: Zulte Waregem - Oostende
zaterdag 30 april
18u: Charleroi - Lokeren
18u: KV Mechelen - STVV
20u30: KV Kortrijk - Standard
20u30: W. Beveren - Moeskroen-Péruwelz
zondag 1 mei
14u30: Anderlecht - AA Gent
18u: Club Brugge - Racing Genk

Speeldag 7: 6-7-8 mei

vrijdag 6 mei
20u30: Racing Genk - Zulte Waregem
zaterdag 7 mei
18u: Standard - W. Beveren
18u: Moeskroen-Péruwelz - KV Kortrijk
20u30: Lokeren - KV Mechelen
20u30: STVV - Charleroi
8 mei
14u30: Anderlecht - Oostende
18u: AA Gent - Club Brugge

Speeldag 8 en heenmatch finale Play-off 2: 13-14-15 mei

vrijdag 13 mei
20u30: Winnaar Groep B van Play-Off 2 - Winnaar Groep A van Play-Off 2
zaterdag 14 mei
20u: Oostende - Racing Genk
zondag 15 mei
14u30: Club Brugge - Anderlecht
18u: Zulte Waregem - AA Gent

Speeldag 9: donderdag 19 mei om 20u30

Genk - Anderlecht
Zulte Waregem - Club Brugge
Oostende - AA Gent

Speeldag 10 en terugmatch finale PO2: 21-22 mei 

zaterdag 21 mei
20u: Winnaar Groep A van Play-off 2 - Winnaar Groep B van Play-off 2
zondag 22 mei:
14u30: Club Brugge - Oostende
14u30: AA Gent - Racing Genk
14u30: Anderlecht - Zulte Waregem

Heenmatch barrages om Europees voetbal: 26 mei

Terugmatch barrages om Europees voetbal: 29 mei

Stap over naar Oxxio

Help deze website en onze schrijvers, stap over naar Oxxio als energieleverancier.

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.