Aankomend oefenwedstrijden belgische eerste en tweedeklassers voetbal

Door Janse7 gepubliceerd op Saturday 27 June 22:50

Heb je een zin om een wedstrijd van je favoriete ploeg in de belgische eerste of tweede klasse te zien. Dan vind je hieronder een overzicht van alle wedstrijden die deze ploegen in de voorbereiding nog spelen.

Zondag 28 JUNI
15u: Kortenberg - OHL
16u: KSV Roeselare - Eendracht Zele
18u: KVV Zelzate - Sporting Lokeren
18u: STVV - ASV Geel (in Herk-de-Stad)

Dinsdag 30 JUNI
15u30: KFC Dessel sport - KVC Westerlo (terrein Oosterzonen)
19u: KM Torhout - Club Brugge
19u: Harelbeke - Zulte Waregem
19u: OMS Ingelmunster - KV Kortrijk
19u30: KFC Merelbeke - KAA Gent

Woensdag 1 JULI
14u: Nederland U19 - KV Oostende
19u: KMSK Deinze - Sporting Lokeren
19u: KSV Oudenaarde - Anderlecht
19u: AA Gent - Ujpest (Terrein Eendracht Zele)
19u30: Bierbeek - OHL
19u30: KSK Heist - KV Mechelen
nnb: Tilleur - Standard
nnb: Rochus Deurne - R Antwerp FC

Vrijdag 3 JULI
19u: KSV Roeselare - Club Brugge
19u: KVC Westerlo - Weerstand Koersel (stadion FC Beringen)
19u30: WV Koekelare - Cercle Brugge
nnb: Koersel - KVC Westerlo
nnb: KV Kortrijk - nnb

Zaterdag 4 JULI
16u: KV Oostende - Vitesse
16u: RFC Seraing - Anderlecht
16u: Bochum 1848 - Waasland Beveren
17u: Lommel United - Sporting Lokeren (stadion Excelsior Vorst, Laakdal)
17u: Tubize - Moeskroen Péruwelz
19u: KMSK Deinze - Zulte Waregem
19u30: Oosterzonen - KFC Dessel Sport
19u30: Heist - OHL
19u30: KSV Bornem - KV Mechelen
nnb: STVV - Ujpest
nnb: Alemannia Aachen - Standard (in Weywertz)
nnb: Fola Esch - Virton
nnb: KV Kortrijk - nnb

Zondag 5 JULI
16u: Damme - Cercle Brugge

Dinsdag 7 JULI
18u: Club Brugge - Panathinaikos (Garderen, Nederland)
19u: EV Aalst - Zulte Waregem
nnb: STVV
nnb: FC Eindhoven - KVC Westerlo

Woensdag 8 JULI
19u: KSV Roeselare - KV Oostende (in Lichtervelde)
18u: Virton - Sporting Charleroi in Couvin)
19u: Sporting Charleroi - Virton
19u: ASV Geel - Racing Genk
19u30: KFC Dessel Sport - Sporting Lokeren
19u30: Eernegem - Cercle Brugge
nnb: CS Fola Esch - Waasland Beveren
nnb: Amay - Standard
nnb: R Antwerp FC - KV Mechelen
nnb: FC Eindhoven - KVC Westerlo
nnb: Union - nnb

Vrijdag 10 JULI
18u: Club Brugge - Basaksehir (in Garderen, Nederland)
19u: KMSK Deinze - KV Kortrijk (in Heist)
19u: Den Bosch - Moeskroen Péruwelz
nnb: Willem II - KVC Westerlo

Zaterdag 11 JULI
16u: Eendracht Aalst - KV Kortrijk
17u: NAC Breda - Zulte Waregem (in St; Willebrord)
17u: FC Luik - Moeskroen Péruwelz
18u: Virton - Standard
18u: KV Oostende - KV Mechelen
19u: OHL - Cercle Brugge (in Jabbeke)
19u: Lutlommel - Lommel United
19u30: KSK Heist - Lierse
19u30: KFC Dessel Sport - Zwarte Leeuw
19u30: KAS Eupen - Alemannia Aachen
19u30: Cercle Brugge - OHL (in Jabbeke)
nnb: STVV - ntb
nnb: Henis - Patro Eisden MM
nnb: Bas Oha - RFC Seraing
nnb: Antonia - R Antwerp FC
nnb: Valenciennes - Sporting Charleroi
nnb: KRC Genk - tegenstander nog te bepalen
nnb: Union - nnb

Zondag 12 JULI
nnb: KAA Gent - Bordeaux

Dinsdag 14 JULI
18u: Valenciennes - Moeskroen Péruwelz (in Douai)
19u: KV Oostende - Zulte Waregem
19u: Den Bosch - Lommel United
19u: ASV Geel - Hoogstraten
19u30: R Antwerp FC - KV Kortrijk
19u30: Club Roeselare - KSV Roeselare
nnb: Lierse - KVC Westerlo
nnb: KAS Eupen - Fortuna Köln
nnb: AA Gent - Bordeaux

Woensdag 15 JULI
18u: KRC Genk – Charlton Athletic FC
19u: KSK Heist - Anderlecht
19u: Cercle Brugge - KV Kortrijk (in Lichtervelde)
19u30: KFC Dessel Sport - Jong PSV
19u30: RFC Seraing - KV Mechelen
19u30: FC Luik - Union

Donderdag 16 JULI
CLUB BRUGGE - AAN GENT (Supercup)

Vrijdag 17 JULI
18u30: KVC Westerlo - NAC Breda
20u: Betekom - KSK Heist
nnb: Zulte Waregem galamatch

Zaterdag 18 JULI
nnb: Spouwen Mopertingen - Patro Eisden MM
16u: KV Oostende - Lille
17u: KM Torhout - KSV Roeselare
18u: Esperanza Pelt - Lommel United
18u: Le Havre - Virton
18u: Walhain - Cercle Brugge
18u: Sporting Lokeren - Hapoel Ironi Kiryat Schmona FC (galamatch)
19u: Leopold FC - Union
nnb: STVV - Charlton Athletic
nnb: FC Luik - KAS Eupen
nnb: Moeskroen Péruwelz - ntb

Zondag 19 JULI
16u: KVC Wingene - KMSK Deinze
18u: Lyra - KSK Heist
nnb: Anderlecht - Lazio Roma (galamatch)
nnb: Galamatch fandag Waasland Beveren
nnb: Galamatch KRC Genk
nnb: Namur - RFC Seraing
nnb: Borussia Mönchengladbach - Standard

Dinsdag 21 JULI
15u: KFC Witgoor - KFC Dessel Sport
16u: RWDM - Cercle Brugge (in Oudenburg)
19u: Coxyde - Club Brugge (in Sportpark Hazebeek - Oostduinkerke)
nnb: KSK Oostnieuwkerke - KSV Roeselare

Woensdag 22 JULI
nnb: Bilzen Waltwilder - Patro Eisden MM
19u30: FCV Dender - Anderlecht
19u30: KMSK Deinze - SP Petegem
19u30: Hamme - KSK Heist
19u30: Overijse - Union

Zaterdag 25 JULI
nnb: Bocholt - Patro Eisden MM
17u: Lommel United - VVV
18u: Virton - Ciney
19u: KSV Oudenaarde - KMSK Deinze
19u: VW Hamme - Cercle Brugge
19u: Dudelange - Union
19u30: ASV Geel - Hasselt
nnb: KSV Roeselare - Olsa Brakel
nnb: KFC Dessel Sport - nnb
nnb: Sprimont - RFC Seraing
nnb: Antwerp - Lierse

Zondag 26 JULI
nnb: Verlaine - Seraing
nnb: Galamatch Cercle Brugge, nog te bepalen

Dinsdag 28 JULI
19u30: Beerschot Wilrijk - KSK Heist (op Universiteitsplein Wilrijk)
20u: Bocholt - Lommel United

Woensdag 29 JULI
19u: FCV Dender - Tubize
19u30: Eendracht Aalst - Cercle Brugge

Vrijdag 31 JULI
19u: MVV - Lommel United
19u30: KFC Gullegem - KMSK Deinze
nnb: KFC Izegem - KSV Roeselare

Zaterdag 1 AUGUSTUS
13u: Sparta Rotterdam - Cercle Brugge
19u: Virton - Sprimont
19u30: Hoogstraten VV - KSK Heist
19u30: Bocholt - KFC Dessel Sport
19u30: FCV Dender - Union

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.