Lekker en goedkoop

Door Angel-h gepubliceerd op Saturday 30 May 09:19

vandaag wilde de kids patat eten alleen als je een zak patat koopt smaakt het altijd anders dan de snackbar. Dus wij naar de Albert Heijn. Verse aardappels gekocht basis product natuurlijk 1,49 voor 5 kilo waar vind je dat 4 kilo patat voor 1,49. Met de juiste kruiden mix die iedereen wel in ze kastje heeft zelf gesneden patat goed voor 6 personen.

 

 

 

 

Stap over naar Oxxio

Help deze website en onze schrijvers, stap over naar Oxxio als energieleverancier.

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.