Programma Wimbledon dag 7 maandag 30 juni

Door Venlo_9 gepubliceerd op Sunday 29 June 11:32

TENNIS - Programma Wimbledon dag 7 maandag 30 juni 2014

Centre Court – 1:00 P.M.    
Ladies’ Singles – Fourth round
Eugenie Bouchard (CAN) (13) v Alize Cornet (FRA) (25)
Gentlemen’s Singles – Fourth round
Andy Murray (GBR) (3) v Kevin Anderson (RSA) (20)
Gentlemen’s Singles – Fourth round
Novak Djokovic (SRB) (1) v Jo-Wilfried Tsonga (FRA) (14)

No. 1 Court – 1:00 P.M.    
Ladies’ Singles – Third round
Ana Ivanovic (SRB) (11) v Sabine Lisicki (GER) (19) — To Finish 6-4 1-1
Gentlemen’s Singles – Fourth round
Grigor Dimitrov (BUL) (11) v Leonardo Mayer (ARG)
Ladies’ Singles – Fourth round
Maria Sharapova (RUS) (5) v Angelique Kerber (GER) (9)
Ladies’ Doubles – Second round
Serena Williams (USA) (8) / Venus Williams (USA) (8) v Kristina Barrois (GER) / Stefanie Voegele (SUI)

No. 2 Court – 11:30 A.M.    
Gentlemen’s Singles – Third round
Stan Wawrinka (SUI) (5) v Denis Istomin (UZB)
Ladies’ Singles – Fourth round
Petra Kvitova (CZE) (6) v Shuai Peng (CHN)
Ladies’ Doubles – Second round
Sara Errani (ITA) (2) / Roberta Vinci (ITA) (2) v Lyudmyla Kichenok (UKR) / Nadiia Kichenok (UKR)
Mixed Doubles – Second round
Bob Bryan (USA) (2) / Kveta Peschke (CZE) (2) v Dominic Inglot (GBR) / Johanna Konta (GBR)

No. 3 Court – 11:30 A.M.  
Gentlemen’s Singles – Third round
John Isner (USA) (9) v Feliciano Lopez (ESP) (19)
Ladies’ Singles – Fourth round
Agnieszka Radwanska (POL) (4) v Ekaterina Makarova (RUS) (22)
Gentlemen’s Doubles – Second round
Jean-Julien Rojer (NED) (11) / Horia Tecau (ROU) (11) v Feliciano Lopez (ESP) / Jurgen Melzer (AUT)
Mixed Doubles – Second round
Rohan Bopanna (IND) (7) / Andrea Hlavackova (CZE) (7) v Colin Fleming (GBR) / Jocelyn Rae (GBR)
Mixed Doubles – Second round
Horia Tecau (ROU) (6) / Sania Mirza (IND) (6) v Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB)

Court 12 – 11:30 A.M.  
Ladies’ Singles – Third round
Yaroslava Shvedova (KAZ) v Madison Keys (USA) — To Finish 7-6(7) 6-6
Ladies’ Singles – Fourth round
Caroline Wozniacki (DEN) (16) v Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
Ladies’ Doubles – Second round
Julia Goerges (GER) (10) / Anna-Lena Groenefeld (GER) (10) v Eva Hrdinova (CZE) / Bojana Jovanovski (SRB)
Ladies’ Doubles – Second round
Ashleigh Barty (AUS) (6) / Casey Dellacqua (AUS) (6) v Kimiko Date-Krumm (JPN) / Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
Ladies’ Doubles – Second round
Su-Wei Hsieh (TPE) (1) / Shuai Peng (CHN) (1) v Yuliya Beygelzimer (UKR) / Klaudia Jans-Ignacik (POL) — To Finish 3-1
Mixed Doubles – Second round
Jamie Murray (GBR) (10) / Casey Dellacqua (AUS) (10) v Jesse Huta Galung (NED) / Andreja Klepac (SLO)

Court 18 – 11:30 A.M. 
Ladies’ Singles – Fourth round
Lucie Safarova (CZE) (23) v Tereza Smitkova (CZE)
Gentlemen’s Singles – Fourth round
Marin Cilic (CRO) (26) v Jeremy Chardy (FRA)
Ladies’ Doubles – Third round
Flavia Pennetta (ITA) / Samantha Stosur (AUS) v Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) / Lucie Safarova (CZE)
Mixed Doubles – Second round
Aisam Qureshi (PAK) (16) / Vera Dushevina (RUS) (16) v Oliver Marach (AUT) / Karolina Pliskova (CZE)
Mixed Doubles – Second round
Jean-Julien Rojer (NED) (8) / Anna-Lena Groenefeld (GER) (8) v Florin Mergea (ROU) / Elina Svitolina (UKR)

Court 8 – 11:30 A.M.    
Gentlemen’s Singles – Third round
Kei Nishikori (JPN) (10) v Simone Bolelli (ITA) — To Finish 6-3 3-6 6-4 6-7(4) 3-3
Gentlemen’s Doubles – Second round
Michael Llodra (FRA) (12) / Nicolas Mahut (FRA) (12) v Johan Brunstrom (SWE) / Frederik Nielsen (DEN)
Mixed Doubles – Second round
Max Mirnyi (BLR) (14) / Hao-Ching Chan (TPE) (14) v Tomasz Bednarek (POL) / Vania King (USA) — To Finish 2-2

Court 16 – 11:30 A.M.  
Ladies’ Doubles – Second round
Andrea Hlavackova (CZE) (9) / Jie Zheng (CHN) (9) v Vera Dushevina (RUS) / Chanelle Scheepers (RSA) — To Finish 2-2
Gentlemen’s Doubles – Second round
Lukasz Kubot (POL) (7) / Robert Lindstedt (SWE) (7) v Chris Guccione (AUS) / Lleyton Hewitt (AUS)
Mixed Doubles – Second round
David Marrero (ESP) (9) / Arantxa Parra-Santonja (ESP) (9) v Neal Skupski (GBR) / Naomi Broady (GBR)
Ladies’ Doubles – Second round
Raquel Kops-Jones (USA) (7) / Abigail Spears (USA) (7) v Alize Cornet (FRA) / Caroline Garcia (FRA)
Mixed Doubles – Second round
Nenad Zimonjic (SRB) (15) / Samantha Stosur (AUS) (15) v Martin Emmrich (GER) / Michaella Krajicek (NED)

Court 17 – 11:30 A.M.    
Ladies’ Doubles – Second round
Timea Babos (HUN) (14) / Kristina Mladenovic (FRA) (14) v Belinda Bencic (SUI) / Tsvetana Pironkova (BUL)
Gentlemen’s Doubles – Second round
Bob Bryan (USA) (1) / Mike Bryan (USA) (1) v Roberto Bautista Agut (ESP) / Igor Sijsling (NED)
Mixed Doubles – Second round
Leander Paes (IND) (4) / Cara Black (ZIM) (4) v Eric Butorac (USA) / Timea Babos (HUN)
Ladies’ Doubles – Second round
Ekaterina Makarova (RUS) (5) / Elena Vesnina (RUS) (5) v Daniela Hantuchova (SVK) / Mirjana Lucic-Baroni (CRO)
Mixed Doubles – Second round
Mike Bryan (USA) (1) / Katarina Srebotnik (SLO) (1) v Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO)

Court 6 – 11:30 A.M.  
Gentlemen’s Doubles – Second round
Alexander Peya (AUT) (2) / Bruno Soares (BRA) (2) v Martin Klizan (SVK) / Dominic Thiem (AUT) — To Finish 2-1
Gentlemen’s Doubles – Second round
Rohan Bopanna (IND) (8) / Aisam Qureshi (PAK) (8) v Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA)

Court 10 – 11:30 A.M.    
Gentlemen’s Doubles – Second round
Julian Knowle (AUT) (9) / Marcelo Melo (BRA) (9) v Aleksandr Nedovyesov (KAZ) / Dmitry Tursunov (RUS)
Ladies’ Doubles – Second round
Andrea Petkovic (GER) / Magdalena Rybarikova (SVK) v Jarmila Gajdosova (AUS) / Arina Rodionova (AUS)
Mixed Doubles – Second round
Daniel Nestor (CAN) (5) / Kristina Mladenovic (FRA) (5) v Lukas Dlouhy (CZE) / Liezel Huber (USA)

TBD
Not Before: 5:00 P.M.
Mixed Doubles – Second round
Alexander Peya (AUT) (3) / Abigail Spears (USA) (3) v Martin Klizan (SVK) / Belinda Bencic (SUI)
Not Before: 5:00 P.M.
Mixed Doubles – Second round
Bruno Soares (BRA) (13) / Martina Hingis (SUI) (13) v Nicholas Monroe (USA) / Shuai Zhang (CHN)
Not Before: 5:00 P.M.
Mixed Doubles – Second round
Juan-Sebastian Cabal (COL) (11) / Raquel Kops-Jones (USA) (11) v Mikhail Elgin (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS)

Stap over naar Oxxio

Help deze website en onze schrijvers, stap over naar Oxxio als energieleverancier.

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.