Programma Wimbledon dag 7 maandag 30 juni

Door KeiHo gepubliceerd op Sunday 29 June 11:32

TENNIS - Programma Wimbledon dag 7 maandag 30 juni 2014

Centre Court – 1:00 P.M.    
Ladies’ Singles – Fourth round
Eugenie Bouchard (CAN) (13) v Alize Cornet (FRA) (25)
Gentlemen’s Singles – Fourth round
Andy Murray (GBR) (3) v Kevin Anderson (RSA) (20)
Gentlemen’s Singles – Fourth round
Novak Djokovic (SRB) (1) v Jo-Wilfried Tsonga (FRA) (14)

No. 1 Court – 1:00 P.M.    
Ladies’ Singles – Third round
Ana Ivanovic (SRB) (11) v Sabine Lisicki (GER) (19) — To Finish 6-4 1-1
Gentlemen’s Singles – Fourth round
Grigor Dimitrov (BUL) (11) v Leonardo Mayer (ARG)
Ladies’ Singles – Fourth round
Maria Sharapova (RUS) (5) v Angelique Kerber (GER) (9)
Ladies’ Doubles – Second round
Serena Williams (USA) (8) / Venus Williams (USA) (8) v Kristina Barrois (GER) / Stefanie Voegele (SUI)

No. 2 Court – 11:30 A.M.    
Gentlemen’s Singles – Third round
Stan Wawrinka (SUI) (5) v Denis Istomin (UZB)
Ladies’ Singles – Fourth round
Petra Kvitova (CZE) (6) v Shuai Peng (CHN)
Ladies’ Doubles – Second round
Sara Errani (ITA) (2) / Roberta Vinci (ITA) (2) v Lyudmyla Kichenok (UKR) / Nadiia Kichenok (UKR)
Mixed Doubles – Second round
Bob Bryan (USA) (2) / Kveta Peschke (CZE) (2) v Dominic Inglot (GBR) / Johanna Konta (GBR)

No. 3 Court – 11:30 A.M.  
Gentlemen’s Singles – Third round
John Isner (USA) (9) v Feliciano Lopez (ESP) (19)
Ladies’ Singles – Fourth round
Agnieszka Radwanska (POL) (4) v Ekaterina Makarova (RUS) (22)
Gentlemen’s Doubles – Second round
Jean-Julien Rojer (NED) (11) / Horia Tecau (ROU) (11) v Feliciano Lopez (ESP) / Jurgen Melzer (AUT)
Mixed Doubles – Second round
Rohan Bopanna (IND) (7) / Andrea Hlavackova (CZE) (7) v Colin Fleming (GBR) / Jocelyn Rae (GBR)
Mixed Doubles – Second round
Horia Tecau (ROU) (6) / Sania Mirza (IND) (6) v Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB)

Court 12 – 11:30 A.M.  
Ladies’ Singles – Third round
Yaroslava Shvedova (KAZ) v Madison Keys (USA) — To Finish 7-6(7) 6-6
Ladies’ Singles – Fourth round
Caroline Wozniacki (DEN) (16) v Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
Ladies’ Doubles – Second round
Julia Goerges (GER) (10) / Anna-Lena Groenefeld (GER) (10) v Eva Hrdinova (CZE) / Bojana Jovanovski (SRB)
Ladies’ Doubles – Second round
Ashleigh Barty (AUS) (6) / Casey Dellacqua (AUS) (6) v Kimiko Date-Krumm (JPN) / Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
Ladies’ Doubles – Second round
Su-Wei Hsieh (TPE) (1) / Shuai Peng (CHN) (1) v Yuliya Beygelzimer (UKR) / Klaudia Jans-Ignacik (POL) — To Finish 3-1
Mixed Doubles – Second round
Jamie Murray (GBR) (10) / Casey Dellacqua (AUS) (10) v Jesse Huta Galung (NED) / Andreja Klepac (SLO)

Court 18 – 11:30 A.M. 
Ladies’ Singles – Fourth round
Lucie Safarova (CZE) (23) v Tereza Smitkova (CZE)
Gentlemen’s Singles – Fourth round
Marin Cilic (CRO) (26) v Jeremy Chardy (FRA)
Ladies’ Doubles – Third round
Flavia Pennetta (ITA) / Samantha Stosur (AUS) v Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) / Lucie Safarova (CZE)
Mixed Doubles – Second round
Aisam Qureshi (PAK) (16) / Vera Dushevina (RUS) (16) v Oliver Marach (AUT) / Karolina Pliskova (CZE)
Mixed Doubles – Second round
Jean-Julien Rojer (NED) (8) / Anna-Lena Groenefeld (GER) (8) v Florin Mergea (ROU) / Elina Svitolina (UKR)

Court 8 – 11:30 A.M.    
Gentlemen’s Singles – Third round
Kei Nishikori (JPN) (10) v Simone Bolelli (ITA) — To Finish 6-3 3-6 6-4 6-7(4) 3-3
Gentlemen’s Doubles – Second round
Michael Llodra (FRA) (12) / Nicolas Mahut (FRA) (12) v Johan Brunstrom (SWE) / Frederik Nielsen (DEN)
Mixed Doubles – Second round
Max Mirnyi (BLR) (14) / Hao-Ching Chan (TPE) (14) v Tomasz Bednarek (POL) / Vania King (USA) — To Finish 2-2

Court 16 – 11:30 A.M.  
Ladies’ Doubles – Second round
Andrea Hlavackova (CZE) (9) / Jie Zheng (CHN) (9) v Vera Dushevina (RUS) / Chanelle Scheepers (RSA) — To Finish 2-2
Gentlemen’s Doubles – Second round
Lukasz Kubot (POL) (7) / Robert Lindstedt (SWE) (7) v Chris Guccione (AUS) / Lleyton Hewitt (AUS)
Mixed Doubles – Second round
David Marrero (ESP) (9) / Arantxa Parra-Santonja (ESP) (9) v Neal Skupski (GBR) / Naomi Broady (GBR)
Ladies’ Doubles – Second round
Raquel Kops-Jones (USA) (7) / Abigail Spears (USA) (7) v Alize Cornet (FRA) / Caroline Garcia (FRA)
Mixed Doubles – Second round
Nenad Zimonjic (SRB) (15) / Samantha Stosur (AUS) (15) v Martin Emmrich (GER) / Michaella Krajicek (NED)

Court 17 – 11:30 A.M.    
Ladies’ Doubles – Second round
Timea Babos (HUN) (14) / Kristina Mladenovic (FRA) (14) v Belinda Bencic (SUI) / Tsvetana Pironkova (BUL)
Gentlemen’s Doubles – Second round
Bob Bryan (USA) (1) / Mike Bryan (USA) (1) v Roberto Bautista Agut (ESP) / Igor Sijsling (NED)
Mixed Doubles – Second round
Leander Paes (IND) (4) / Cara Black (ZIM) (4) v Eric Butorac (USA) / Timea Babos (HUN)
Ladies’ Doubles – Second round
Ekaterina Makarova (RUS) (5) / Elena Vesnina (RUS) (5) v Daniela Hantuchova (SVK) / Mirjana Lucic-Baroni (CRO)
Mixed Doubles – Second round
Mike Bryan (USA) (1) / Katarina Srebotnik (SLO) (1) v Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO)

Court 6 – 11:30 A.M.  
Gentlemen’s Doubles – Second round
Alexander Peya (AUT) (2) / Bruno Soares (BRA) (2) v Martin Klizan (SVK) / Dominic Thiem (AUT) — To Finish 2-1
Gentlemen’s Doubles – Second round
Rohan Bopanna (IND) (8) / Aisam Qureshi (PAK) (8) v Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA)

Court 10 – 11:30 A.M.    
Gentlemen’s Doubles – Second round
Julian Knowle (AUT) (9) / Marcelo Melo (BRA) (9) v Aleksandr Nedovyesov (KAZ) / Dmitry Tursunov (RUS)
Ladies’ Doubles – Second round
Andrea Petkovic (GER) / Magdalena Rybarikova (SVK) v Jarmila Gajdosova (AUS) / Arina Rodionova (AUS)
Mixed Doubles – Second round
Daniel Nestor (CAN) (5) / Kristina Mladenovic (FRA) (5) v Lukas Dlouhy (CZE) / Liezel Huber (USA)

TBD
Not Before: 5:00 P.M.
Mixed Doubles – Second round
Alexander Peya (AUT) (3) / Abigail Spears (USA) (3) v Martin Klizan (SVK) / Belinda Bencic (SUI)
Not Before: 5:00 P.M.
Mixed Doubles – Second round
Bruno Soares (BRA) (13) / Martina Hingis (SUI) (13) v Nicholas Monroe (USA) / Shuai Zhang (CHN)
Not Before: 5:00 P.M.
Mixed Doubles – Second round
Juan-Sebastian Cabal (COL) (11) / Raquel Kops-Jones (USA) (11) v Mikhail Elgin (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS)

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.