Voorbereidingswedstrijden belgische eerste klassers

Door Janse7 gepubliceerd op Saturday 28 June 21:25

Het wk is nog steeds in volop bezig toch zijn de belgische eersteklasser al aan hun voorbereiding begonnen hieronder vindt je een overzicht van alle oefenwedstrijden die ze zullen spelen.

ANDERLECHT:

28 juni: FC Knokke - Anderlecht
2 juli: KSV Oudenaarde - Anderlecht
5 juli: Bergen - Anderlecht
7-13 juli: Stage (Saalfelden, Oostenrijk)
16 juli: RFC Luik - Anderlecht
22 juli SK Deinze - Anderlecht
25 juli: fandag

CERCLE BRUGGE:

21 juni: Damme - Cercle 0-7
25 juni: Oudenburg - Cercle 0-10
28 juni: Deinze - Cercle
30 juni - 6 juli: Stage (Hoenderloo, Nederland)
4 juli: Vitesse Arnhem - Cercle
11 juli: Cercle - KV Mechelen
12 juli: Cercle - Roeselare
16 juli: Cercle - Westerlo
17 juli: Cercle - Eendracht Aalst
20 juli: Fandag: Cercle

CHARLEROI:

27 juni: RC Fosse - Charleroi 1-5
28 juni: Differdange - Charleroi
30 juni - 5 juli: Stage (Doorwerth, Nederland)
5 juli: Virton - Charleroi (in Couvin-Mariembourg)
11 juli: Walhain - Charleroi
16 juli: La Louvière Centre - Charleroi

CLUB BRUGGE:

18 juni: KFC Heist - Club Brugge 0-13
21 juni: Diegem S. - Club Brugge 1-4
25 juni: Oudenaarde - Club Brugge 0-6
28 juni: Westerlo - Club Brugge
30 juni - 6 juli: Stage (Garderen, Nederland)
11 juli: Zenit Sint-Petersburg - Club Brugge
16 juli: Deinze - Club Brugge
18 juli: Club Brugge - Bordeaux

RACING GENK:

28 juni: Lommel United - Racing Genk
30 juni - 5 juli: Stage (Tegelen, Nederland)
6 juli: Patro Eisden - Racing Genk (ov)
8 juli: Racing Genk - Levski Sofia
9 juli: Eendracht Aalst - Racing Genk
19 juli: Racing Genk - Porto
20 juli: fandag

AA GENT:

20 juni: De Pinte - AA Gent 0-9
21 juni: Standaard Wetteren - AA Gent 1-8
24 juni: FC Gullegem - AA Gent 0-1
27 juni: Eendracht Zele - AA Gent 0-4
28 juni: CSKA Sofia - AA Gent
11 juni: Bergen - AA Gent
12 juli: fandag
16 juli: AA Gent - Saint-Etienne
19 juli: Eendracht Aalst - AA Gent
22 juli: Antwerp - AA Gent

KV KORTRIJK:

20 juni: Bellegem - KV Kortrijk 0-16
21 juni: Menen - KV Kortrijk 2-4
23-26 juni: stage (Manoir Fleuri, Frankrijk)
27 juni: Harelbeke - KV Kortrijk 0-3
28 juni: FC Gullegem - KV Kortrijk
5 juli: Lierse - Kortrijk
12 juli Kortrijk - OH Leuven
19 juli: fandag
20 juli: Kortrijk-Moeskroen

LIERSE:

21 juni: Kessel - Lierse 0-10
25 juni: Heist - Lierse 0-2
28 juni: Geel - Lierse
30 juni - 4 juli: stage (Mierlo, Nederland)
5 juli: Lierse - Kortrijk
9 juli: Lierse - Westerlo
12 juli: Bayer Leverkusen - Lierse
15 juli: Lierse-Willem II
19 juli: fandag
20 juli: Lierse - PSV
22 juli: Lommel United - Lierse

LOKEREN:

25 juni: Avanti Stekene - Lokeren 0-10
29 juni: KVV Zelzate - Lokeren
2 juli: Zaventem - Lokeren
5 juli: Bornem - Lokeren
9 juli: Geel - Lokeren
12 juli: fandag + Lokeren - Dnipro
16 juli: Lokeren - KV Mechelen
17 juli: Sparta Waasmunster - Lokeren
21 juli: Wetteren-Kwatrecht - Lokeren

KV MECHELEN:

21 juni: Rijmenam - KV Mechelen 0-7
22 juni: GR Katelijne - KV Mechelen 0-5
24 juni: Rapid Leest - KV Mechelen
28 juni: Rupel Boom - KV Mechelen
2 juli: Ujpest - KV Mechelen
5 juli: ASV Geel - KV Mechelen
8 juli: KSK Heist - KV Mechelen
11 juli: Cercle Brugge - KV Mechelen
16 juli: Lokeren - KV Mechelen
19 en 20 juli: fanweekend + Mechelen - Rode Ster Belgrado

MOESKROEN:

28 juni: Doornik - Moeskroen
5 juli: White Star Woluwe-Moeskroen
20 juli: KV Kortrijk-Moeskroen

KV OOSTENDE:

21 juni: Oudenburg - Oostende 1-3
25 juni: Torhout - Oostende 0-1
28 juni: Eernegem - Oostende
2 juli: Ingelmunster - Oostende
5 juli: Roeselare - Oostende
9 juli: Oostende - OHL (in Eernegem)
12 juli: Fandag + Oostende - Zulte Waregem
14-20 juli: stage (Chester, Engeland)

STANDARD:

28 juni: Tongeren - Standard
5-6 juli: Stayen Cup: STVV - Standard en Standard - Charlton
7-14 juli: Stage (Mierlo, Nederland)

WAASLAND-BEVEREN:

21 juni: Verrebroek - Waasland-Beveren 1-7
23 juni: Svelta Melsele - Waasland-Beveren 1-4
25 juni: Temse - Waasland-Beveren 2-2
27 juni: Pulderbos - Waasland-Beveren 0-7
29 juni-6 juli: stage (Oostduinkerke)
6 juli: Kruibeke - Waasland-Beveren
8 juli: Waasland-Beveren - Zulte Waregem
11 juli: Willem II - Waasland-Beveren
19 juli: Waasland-Beveren - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20 juli: fandag

WESTERLO:

25 juni: Oosterzonen - Westerlo 1-4
28 juni: fandag + Westerlo - Club Brugge
2 juli: Dessel Sport - Westerlo
9 juli: Westerlo - Lierse
12 juli: KSK Heist - Westerlo
16 juli: Cercle Brugge - Westerlo
22 juli: Houtvenne - Westerlo

ZULTE WAREGEM:

24 juni: Harelbeke - Zulte Waregem 1-1
28 juni: Oudenaarde - Zulte Waregem
1 juli: Roeselare - Zulte Waregem
5 juli: Aalst - Zulte Waregem
8 juli: Waasland-Beveren - Zulte Waregem
12 juli: Oostende - Zulte Waregem
13 juli: fandag



bron: http://www.voetbalkrant.com/nl/nieuws/lees/2014-06-28/hoe-bereiden-de-eersteklassers-zich-voor-op-het-nieuwe-seizoen

Stap over naar Oxxio

Help deze website en onze schrijvers, stap over naar Oxxio als energieleverancier.

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.