Programma Wimbledon dag 5 vrijdag 27 juni 2014

Door KeiHo gepubliceerd op Thursday 26 June 23:08

TENNIS - Programma Wimbledon dag 5 vrijdag 27 juni 2014

CENTRE COURT – 1.00 PM START
1 Novak Djokovic (SRB) [1] 1 vs Gilles Simon (FRA) 6
2 Petra Kvitova (CZE) [6] 97 vs Venus Williams (USA) [30] 104
3 Andy Murray (GBR) [3] 33 vs Roberto Bautista Agut (ESP) [27] 40

No.1 COURT – 1.00 PM START
1 Barbora Zahlavova Strycova (CZE) 124 vs Na Li (CHN) [2] 128
2 Grigor Dimitrov (BUL) [11] 49 vs Alexandr Dolgopolov (UKR) [21] 56
3 Marin Cilic (CRO) [26] 25 vs Tomas Berdych (CZE) [6] 32

No.2 COURT – 11.30 AM START
1 Simona Halep (ROU) [3] 33 vs Lesia Tsurenko (UKR) 36
2 Jerzy Janowicz (POL) [15] 81 vs Lleyton Hewitt (AUS) 83 T/F 7/5 4/4 0-0*
3 Michelle Larcher De Brito (POR) 90 vs Agnieszka Radwanska (POL) [4] 96
4 Jamie Murray (GBR) / John Peers (AUS) [14] 57 vs Jamie Delgado (GBR) / Gilles Muller (LUX) 60

No.3 COURT – 11.30 AM START
1 Caroline Wozniacki (DEN) [16] 113 vs Ana Konjuh (CRO) 117
2 Jimmy Wang (TPE) 11 vs Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [14] 16
3 Lucie Safarova (CZE) [23] 73 vs Dominika Cibulkova (SVK) [10] 80

COURT 12 – 11.30 AM START
1 Feliciano Lopez (ESP) [19] 73 vs Ante Pavic (CRO) 76
2 James Ward (GBR) / Anna Smith (GBR) 21 vs Nicholas Monroe (USA) / Shuai Zhang (CHN) 22
3 Sergiy Stakhovsky (UKR) 19 vs Jeremy Chardy (FRA) 21

COURT 18 – 11.30 AM START
1 Belinda Bencic (SUI) 37 vs Victoria Duval (USA) 39
2 Marcel Granollers (ESP) [30] 89 vs Santiago Giraldo (COL) 92 T/F 6/4 6/7(2) 6/1 1/6 2/1 0-0*
3 Leonardo Mayer (ARG) 58 vs Andrey Kuznetsov (RUS) 61

COURT 4 – 11.30 AM START
1 Lucie Hradecka (CZE) / Michaella Krajicek (NED) [13] 41 vs Flavia Pennetta (ITA) / Samantha Stosur (AUS) 44
2 Liezel Huber (USA) / Lisa Raymond (USA) [15] 57 vs Shuko Aoyama (JPN) / Renata Voracova (CZE) 60
3 Martin Emmrich (GER) / Michaella Krajicek (NED) 43 vs Santiago Gonzalez (MEX) / Yung-Jan Chan (TPE) 44
4 Treat Huey (PHI) / Lisa Raymond (USA) 29 vs Lukas Dlouhy (CZE) / Liezel Huber (USA) 30

COURT 6 – 11.30 AM START
1 Julien Benneteau (FRA) / Edouard Roger-Vasselin (FRA) [4] 17 vs Andre Begemann (GER) / Lukas Rosol (CZE) 20
2 Alla Kudryavtseva (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS) [11] 9 vs Madison Keys (USA) / Alison Riske (USA) 12
3 Lukas Rosol (CZE) / Klara Koukalova (CZE) 19 vs Martin Klizan (SVK) / Belinda Bencic (SUI) 20
4 Henri Kontinen (FIN) / Alla Kudryavtseva (RUS) 3 vs Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO) 4

COURT 7 – 11.30 AM START
1 Teymuraz Gabashvili (RUS) / Mikhail Kukushkin (KAZ) 54 vs Mate Pavic (CRO) / Andre Sa (BRA) 55
2 Francesca Schiavone (ITA) / Silvia Soler-Espinosa (ESP) 19 vs Jarmila Gajdosova (AUS) / Arina Rodionova (AUS) 20
3 Frantisek Cermak (CZE) / Lucie Hradecka (CZE) 59 vs Oliver Marach (AUT) / Karolina Pliskova (CZE) 60
4 Lyudmyla Kichenok (UKR) / Nadiia Kichenok (UKR) 61 vs Lauren Davis (USA) / Monica Puig (PUR) 62 T/F 6/2 6/6 5-2*

COURT 8 – 11.30 AM START
1 Klara Koukalova (CZE) / Monica Niculescu (ROU) 22 vs Garbine Muguruza (ESP) / Carla Suárez Navarro (ESP) [16] 24
2 Bob Bryan (USA) / Mike Bryan (USA) [1] 1 vs Matthew Ebden (AUS) / Samuel Groth (AUS) 2
3 Pablo Cuevas (URU) / David Marrero (ESP) [16] 41 vs Austin Krajicek (USA) / Donald Young (USA) 44

COURT 10 – 11.30 AM START
1 Jonathan Marray (GBR) / John-Patrick Smith (AUS) 6 vs Juan-Sebastian Cabal (COL) / Marcin Matkowski (POL) [15] 8
2 Naomi Broady (GBR) / Eleni Daniilidou (GRE) 15 vs Raquel Kops-Jones (USA) / Abigail Spears (USA) [7] 16 T/F 6/5 15-15*
3 Scott Lipsky (USA) / Jie Zheng (CHN) 35 vs Colin Fleming (GBR) / Jocelyn Rae (GBR) 36
4 Neal Skupski (GBR) / Naomi Broady (GBR) 53 vs Robert Farah (COL) / Darija Jurak (CRO)

COURT 11 – 11.30 AM START
1 Zarina Diyas (KAZ) / Patricia Mayr-Achleitner (AUT) 54 vs Anabel Medina Garrigues (ESP) / Yaroslava Shvedova (KAZ) [12] 56
2 Jaroslav Levinsky (CZE) / Jiri Vesely (CZE) 22 vs Eric Butorac (USA) / Raven Klaasen (RSA) [13] 24
3 Dustin Brown (GER) / Jan-Lennard Struff (GER) 46 vs Daniel Nestor (CAN) / Nenad Zimonjic (SRB) [3] 48
4 Jaroslav Levinsky (CZE) / Janette Husarova (SVK) 27 vs Dmitry Tursunov (RUS) / Megan Moulton-Levy (USA) 28

COURT 16 – 11.30 AM START
1 Caroline Garcia (FRA) 82 vs Ekaterina Makarova (RUS) [22] 88
2 Shuai Peng (CHN) 108 vs Lauren Davis (USA) 109
3 Irina-Camelia Begu (ROU) / Karin Knapp (ITA) 31 vs Ekaterina Makarova (RUS) / Elena Vesnina (RUS) [5] 32
4 Andre Begemann (GER) / Olga Savchuk (UKR) 51 vs Florin Mergea (ROU) / Elina Svitolina (UKR) 52
5 Robin Haase (NED) / Barbora Zahlavova Strycova (CZE) 11 vs Daniele Bracciali (ITA) / Karin Knapp (ITA) 12

COURT 17 – 11.30 AM START
1 Kevin Anderson (RSA) [20] 41 vs Fabio Fognini (ITA) [16] 48
2 Bojana Jovanovski (SRB) 68 vs Tereza Smitkova (CZE) 69
3 Simone Bolelli (ITA) / Fabio Fognini (ITA) 30 vs Marcel Granollers (ESP) / Marc Lopez (ESP) [6] 32
4 Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB) 13 vs Jürgen Melzer (AUT) / Anabel Medina Garrigues (ESP) 14

MATCHES TO BE ARRANGED
Not Before 5.00 pm
Ross Hutchins (GBR) / Heather Watson (GBR) 37 vs Mikhail Elgin (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS) 38
Dominic Inglot (GBR) / Johanna Konta (GBR) 61 vs Raven Klaasen (RSA) / Marina Erakovic (NZL) 6

 

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.