Programma Wimbledon dag 4 donderdag 26 juni 2014

Door KeiHo gepubliceerd op Thursday 26 June 10:39

TENNIS - Programma Wimbledon dag 4 donderdag 26 juni 2014

CENTRE COURT – 1.00 PM START

1 Lukas Rosol (CZE) 126 vs Rafael Nadal (ESP) [2] 128
2 Angelique Kerber (GER) [9] 17 vs Heather Watson (GBR) 19
3 Gilles Muller (LUX) 93 vs Roger Federer (SUI) [4] 96

No.1 COURT – 1.00 PM START
1 Serena Williams (USA) [1] 1 vs Chanelle Scheepers (RSA) 3
2 Stan Wawrinka (SUI) [5] 65 vs Yen-Hsun Lu (TPE) 67
3 Timea Bacsinszky (SUI) 29 vs Maria Sharapova (RUS) [5] 32

No.2 COURT – 11.30 AM START
1 Richard Gasquet (FRA) [13] 113 vs Nick Kyrgios (AUS) 115
2 Silvia Soler-Espinosa (ESP) 13 vs Eugenie Bouchard (CAN) [13] 16
3 Jerzy Janowicz (POL) [15] 81 vs Lleyton Hewitt (AUS) 83
4 Simona Halep (ROU) [3] 33 vs Lesia Tsurenko (UKR) 36

No.3 COURT – 11.30 AM START
1 Milos Raonic (CAN) [8] 97 vs Jack Sock (USA) 100
2 Ana Ivanovic (SRB) [11] 49 vs Jie Zheng (CHN) 52
3 Karolina Pliskova (CZE) 53 vs Sabine Lisicki (GER) [19] 56
4 Jarkko Nieminen (FIN) 77 vs John Isner (USA) [9] 80

COURT 12 – 11.30 AM START
1 Jiri Vesely (CZE) 117 vs Gael Monfils (FRA) [24] 120
2 Andrea Petkovic (GER) [20] 9 vs Irina-Camelia Begu (ROU) 11
3 Klara Koukalova (CZE) [31] 57 vs Madison Keys (USA) 59
4 Feliciano Lopez (ESP) [19] 73 vs Ante Pavic (CRO) 76

COURT 18 – 11.30 AM START
1 Denis Kudla (USA) 110 vs Kei Nishikori (JPN) [10] 112
2 Zarina Diyas (KAZ) 45 vs Carla Suárez Navarro (ESP) [15] 48
3 Marcel Granollers (ESP) [30] 89 vs Santiago Giraldo (COL) 92

COURT 4 – 11.30 AM START
1 Andreas Siljestrom (SWE) / Igor Zelenay (SVK) 5 vs Jonathan Marray (GBR) / John-Patrick Smith (AUS) 6
2 Liezel Huber (USA) / Lisa Raymond (USA) [15] 57 vs Yvonne Meusburger (AUT) / Katarzyna Piter (POL) 58
3 Benjamin Becker (GER) / Oliver Marach (AUT) 21 vs Jaroslav Levinsky (CZE) / Jiri Vesely (CZE) 22
4 Eric Butorac (USA) / Timea Babos (HUN) 45 vs Philipp Oswald (AUT) / Yvonne Meusburger (AUT) 46

COURT 5 – 11.30 AM START
1 Santiago Gonzalez (MEX) / Scott Lipsky (USA) 35 vs Lukas Dlouhy (CZE) / Paul Hanley (AUS) 36
2 Mate Pavic (CRO) / Andre Sa (BRA) 55 vs Treat Huey (PHI) / Dominic Inglot (GBR) [10] 56
3 Leander Paes (IND) / Radek Stepanek (CZE) [5] 33 vs Mariusz Fyrstenberg (POL) / Rajeev Ram (USA) 34

COURT 6 – 11.30 AM START
1 Kyle Edmund (GBR) / Sergiy Stakhovsky (UKR) 3 vs Roberto Bautista Agut (ESP) / Igor Sijsling (NED) 4
2 Alla Kudryavtseva (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS) [11] 9 vs Yanina Wickmayer (BEL) / Shuai Zhang (CHN) 10
3 Rohan Bopanna (IND) / Aisam Qureshi (PAK) [8] 49 vs Frantisek Cermak (CZE) / Mikhail Elgin (RUS) 50
4 Varvara Lepchenko (USA) / Saisai Zheng (CHN) 39 vs Andrea Hlavackova (CZE) / Jie Zheng (CHN) [9] 40

COURT 7 – 11.30 AM START
1 Julien Benneteau (FRA) / Edouard Roger-Vasselin (FRA) [4] 17 vs Daniele Bracciali (ITA) / Jonathan Erlich (ISR) 18
2 Max Mirnyi (BLR) / Mikhail Youzhny (RUS) 63 vs Alexander Peya (AUT) / Bruno Soares (BRA) [2] 64
3 Lyudmyla Kichenok (UKR) / Nadiia Kichenok (UKR) 61 vs Lauren Davis (USA) / Monica Puig (PUR) 62
4 Irina-Camelia Begu (ROU) / Karin Knapp (ITA) 31 vs Ekaterina Makarova (RUS) / Elena Vesnina (RUS) [5] 32

COURT 8 – 11.30 AM START
1 Lukasz Kubot (POL) 101 vs Dusan Lajovic (SRB) 103
2 Julian Reister (GER) 70 vs Denis Istomin (UZB) 71
3 Donna Vekic (CRO) 42 vs Vera Zvonareva (RUS) 43
4 Belinda Bencic (SUI) 37 vs Victoria Duval (USA) 39

COURT 9 – 11.30 AM START
1 Bradley Klahn (USA) / Michael Venus (NZL) 43 vs Austin Krajicek (USA) / Donald Young (USA) 44
2 Eva Hrdinova (CZE) / Bojana Jovanovski (SRB) 27 vs Andreja Klepac (SLO) / Maria-Teresa Torro-Flor (ESP) 28
3 Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA) 51 vs Robin Haase (NED) / Jesse Huta Galung (NED) 52
4 Francesca Schiavone (ITA) / Silvia Soler-Espinosa (ESP) 19 vs Jarmila Gajdosova (AUS) / Arina Rodionova (AUS) 20

COURT 10 – 11.30 AM START
1 Frank Dancevic (CAN) 122 vs Mikhail Kukushkin (KAZ) 124
2 Yaroslava Shvedova (KAZ) 62 vs Kaia Kanepi (EST) 63
3 Nicholas Monroe (USA) / Simon Stadler (GER) 29 vs Simone Bolelli (ITA) / Fabio Fognini (ITA) 30
4 Naomi Broady (GBR) / Eleni Daniilidou (GRE) 15 vs Raquel Kops-Jones (USA) / Abigail Spears (USA) [7] 16

COURT 11 – 11.30 AM START
1 Edward Corrie (GBR) / Daniel Smethurst (GBR) 27 vs Johan Brunstrom (SWE) / Frederik Nielsen (DEN) 28
2 Pablo Cuevas (URU) / David Marrero (ESP) [16] 41 vs Colin Fleming (GBR) / Ross Hutchins (GBR) 42
3 Tomasz Bednarek (POL) / Vania King (USA) 5 vs Divij Sharan (IND) / Shuko Aoyama (JPN) 6
4 Su-Wei Hsieh (TPE) / Shuai Peng (CHN) [1] 1 vs Darija Jurak (CRO) / Megan Moulton-Levy (USA) 2

COURT 16 – 11.30 AM START
1 Petra Cetkovska (CZE) 6 vs Alize Cornet (FRA) [25] 8
2 Adrian Mannarino (FRA) 86 vs Tommy Robredo (ESP) [23] 88
3 Alize Cornet (FRA) / Caroline Garcia (FRA) 13 vs Hao-Ching Chan (TPE) / Yung-Jan Chan (TPE) 14
4 Bob Bryan (USA) / Mike Bryan (USA) [1] 1 vs Matthew Ebden (AUS) / Samuel Groth (AUS) 2

COURT 17 – 11.30 AM START
1 Philipp Kohlschreiber (GER) [22] 105 vs Simone Bolelli (ITA) 108
2 Lourdes Dominguez Lino (ESP) 22 vs Kirsten Flipkens (BEL) [24] 24
3 Alison Riske (USA) 26 vs Camila Giorgi (ITA) 28
4 Sorana Cirstea (ROU) / Maria Kirilenko (RUS) 3 vs Dominika Cibulkova (SVK) / Kirsten Flipkens (BEL) 4

COURT 19 – 11.30 AM START
1 Michael Llodra (FRA) / Nicolas Mahut (FRA) [12] 25 vs Federico Delbonis (ARG) / Leonardo Mayer (ARG) 26
2 Mona Barthel (GER) / Janette Husarova (SVK) 45 vs Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) / Lucie Safarova (CZE) 46
3 Jocelyn Rae (GBR) / Anna Smith (GBR) 43 vs Flavia Pennetta (ITA) / Samantha Stosur (AUS) 44
4 Julian Knowle (AUT) / Marcelo Melo (BRA) [9] 9 vs Martin Emmrich (GER) / Christopher Kas (GER) 10

MATCHES TO BE ARRANGED
Not Before 5.00 pm
Henri Kontinen (FIN) / Alla Kudryavtseva (RUS) 3 vs Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO) 4
Andre Begemann (GER) / Olga Savchuk (UKR) 51 vs Florin Mergea (ROU) / Elina Svitolina (UKR) 52
Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB) 13 vs Jürgen Melzer (AUT) / Anabel Medina Garrigues (ESP) 14
Dominic Inglot (GBR) / Johanna Konta (GBR) 61 vs Raven Klaasen (RSA) / Marina Erakovic (NZL) 62
Treat Huey (PHI) / Lisa Raymond (USA) 29 vs Lukas Dlouhy (CZE) / Liezel Huber (USA) 30

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+◀  The Sport Review homepageNext story  ►
Recommended next
Azarenka seeks consistency after Wimbledon exit
Broady upbeat despite loss to Wozniacki
Wimbledon order of play for Thursday 26 June
Djokovic battles through but Ferrer is beaten
Murray races through to third round of Wimbledon
Read more on...
ATP Tour
Rafael Nadal
Roger Federer
Wimbledon 2014
WTA Tour

 

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.