Het speelschame van het WK 2014

Door Thannium gepubliceerd op Thursday 15 May 11:54

Poulewedstrijden van Oranje op het WK van 2014:   
Op 13 juni om 21.00 uur Nederlandse tijd speelt Spanje tegen Nederland in de speelstad Salvador.
Op 18 juni om 18.00 uur Nederlandse tijd speelt Australië tegen Nederland in de speelstad Porto Alegre.
Op 23 juni om 18.00 uur Nederlandse tijd speelt Nederland tegen Chili in de speelstad Sao Paulo.
     
Een overzicht van de deelnemende landen en de groep waarin ze uit komen.  

Groep A Groep B Groep C Groep D
Brazilië Spanje Colombia Uruguay
Kroatië Nederland Griekenland Costa Rica
Mexico Chili Ivoorkust Engeland
Kameroen Australië Japan Italië

 

Groep E Groep F Groep G Groep H
Zwitserland Argentinië Duitsland België
Ecuador Bosnië-Herzegovina Portugal Algerije
Frankrijk Iran Ghana Rusland
Honduras Nigeria Verenigde Staten Zuid-Korea  

   
Hieronder kun je 2 speelschema's vinden.     
In het eerste schema staat per dag aangegeven welke wedstrijden er gespeeld worden.   
In het tweede schema staan de wedstrijden georganiseerd per groep.  
Alle speeltijden in de onderstaande schema's zijn in de Nederlandse tijd!!!  
     
Datum  Thuis  Uit   Tijdstip & Stadion  
Donderdag 12 juni     
Groep A  Brazilië Kroatië   22.00 uur, Sao Paulo  
     
Vrijdag 13 juni     
Groep A  Mexico  Kameroen  18.00 uur, Natal  
Groep B  Spanje  Nederland  21.00 uur, Salvador  
Groep B  Chili  Australië  24.00 uur, Cuiaba  
     
Zaterdag 14 juni     
Groep C  Colombia Griekenland  18.00 uur, Belo Horizonte  
Groep D  Uruguay  Costa Rica  21.00 uur, Fortaleza  
Groep D  Engeland Italië   24.00 uur, Manaus  
     
Zondag 15 juni     
Groep C  Ivoorkust Japan   03.00 uur, Recife  
Groep E  Zwitserland Ecuador   18.00 uur, Brasilia  
Groep E  Frankrijk Honduras  21.00 uur, Porto Alegro  
Groep F  Argentinië Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Rio de Janeiro  
     
Maandag 16 juni     
Groep G  Duitsland Portugal  18.00 uur, Salvador  
Groep F  Iran  Nigeria   21.00 uur, Curitiba  
Groep G  Ghana  Verenigde Staten 24.00 uur, Natal  
     
Dinsdag 17 juni     
Groep H  België  Algerije  18.00 uur, Belo Horizonte  
Groep A  Brazilië Mexico   21.00 uur, Fortaleza  
Groep H  Rusland  Zuid-Korea  24.00 uur, Cuiaba  
     
Woensdag 18 juni     
Groep B  Australië Nederland  18.00 uur, Porto Alegre  
Groep A  Kameroen Kroatië   21.00 uur, Manaus  
Groep B  Spanje  Chili   24.00 uur, Rio de Janeiro  
     
Donderdag 19 juni     
Groep C  Colombia Ivoorkust  18.00 uur, Brasilia  
Groep D  Uruguay  Engeland  21.00 uur, Sao Paulo  
Groep C  Japan  Griekenland  24.00 uur, Natal  
     
Vrijdag 20 juni     
Groep D  Italië  Costa Rica  18.00 uur, Recife  
Groep E  Zwitserland Frankrijk  21.00 uur, Salvador  
Groep E  Honduras Ecuador   24.00 uur, Curitiba  
     
Zaterdag 21 juni     
Groep F  Argentinië Iran   18.00 uur, Belo Horizonte  
Groep G  Duitsland Ghana   21.00 uur, Fortaleza  
Groep F  Nigeria  Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Cuiaba  
     
Zondag 22 juni     
Groep H  Zuid-Korea  Algerije 18.00 uur, Porto Alegre  
Groep G  Verenigde Staten Portugal 21.00 uur, Manaus  
Groep H  België   Rusland  24.00 uur, Rio de Janeiro  
     
Maandag 23 juni     
Groep B  Australië Spanje   18.00 uur, Curitiba  
Groep B  Nederland Chili   18.00 uur, Sao Paulo  
Groep A  Kameroen Brazilië  22.00 uur, Brasilia  
Groep A  Kroatië  Mexico   22.00 uur, Recife  
     
Dinsdag 24 juni     
Groep D  Italië  Uruguay   18.00 uur, Natal  
Groep D  Costa Rica Engeland  18.00 uur, Belo Horizonte  
Groep C  Japan  Colombia  22.00 uur, Cuiaba  
Groep C  Griekenland Ivoorkust  22.00 uur, Fortaleza  
     
Woensdag 25 juni     
Groep F  Nigeria   Argentinië 18.00 uur, Porto Alegre  
Groep F  Bosnië-Herzegovina Iran  18.00 uur, Salvador  
Groep E  Honduras  Zwitserland 22.00 uur, Manaus  
Groep E  Ecuador   Frankrijk 22.00 uur, Rio de Janeiro  
     
Donderdag 26 juni     
Groep G  Verenigde Staten Duitsland 18.00 uur, Recife  
Groep G  Portugal  Ghana  18.00 uur, Brasilia  
Groep H  Zuid-Korea  België  22.00 uur, Sao Paulo  
Groep H  Algerije  Rusland  22.00 uur,Curitiba  
     
Vrijdag 27 juni     
Rustdag     
     
Zaterdag 28 juni     
Achtste Finale 1 (AF) Winnaar groep A Tweede groep B 18.00 uur, Belo Horizonte  
Achtste Finale 2 (AF) Winnaar groep C Tweede groep D 22.00 uur, Rio de Janeiro  
     
Zondag 29 juni     
Achtste Finale 3 (AF) Winnaar groep B Tweede groep A 18.00 uur, Fortaleza  
Achtste Finale 4 (AF) Winnaar groep D Tweede groep C 22.00 uur, Recife  
     
Maandag 30 juni     
Achtste Finale 5 (AF) Winnaar groep E Tweede groep F 18.00 uur, Brasilia  
Achtste Finale 6 (AF) Winnaar groep G Tweede groep H 22.00 uur, Porto Alegre  
     
Dinsdag 1 juli     
Achtste Finale 7 (AF) Winnaar groep F Tweede groep E 18.00 uur, Sao Paulo  
Achtste Finale 8 (AF) Winnaar groep H Tweede groep G 22.00 uur, Salvador  
     
Woensdag 2 juli     
Rustdag     
     
Donderdag 3 juli     
Rustdag     
     
Vrijdag 4 juli     
Kwartfinale 1 (KF) Winnaar AF 5 Winnaar AF 6 18.00 uur, Rio de Janeiro  
Kwartfinale 2 (KF) Winnaar AF 1 Winnaar AF 2 22.00 uur, Fortaleza  
     
Zaterdag 5 juli     
Kwartfinale 3 (KF) Winnaar AF 7 Winnaar AF 8 18.00 uur, Brasilia  
Kwartfinale 4 (KF) Winnaar AF 3 Winnaar AF 4 22.00 uur, Salvador  
     
Zondag 6 juli     
Rustdag     
     
Maandag 7 juli     
Rustdag     
     
Dinsdag 8 juli     
Halve Finale 1 (HF) Winnaar KF 2 Winnaar KF 1 22.00 uur, Belo Horizonte  
     
Woensdag 9 juli     
Halve Finale 2 (HF) Winnaar KF 4 Winnaar KF 3 22.00 uur, Sao Paulo  
     
Donderdag 10 juli     
Rustdag     
     
Vrijdag 11 juli     
Rustdag     
     
Zaterdag 12 juli     
Troostfinale Verliezer HF 1 Verliezer HF 2 22.00 uur, Brasilia  
     
Zondag 13 juli     
Finale Winnaar HF 1 Winnaar HF 2 21.00 uur, Rio de Janeiro  
     
     
GROEP A     
MATCH WANNEER  STADION     
1 12-6-2014 22:00 Sao Paulo Brazilië - Kroatië
2 13-6-2014 18:00 Natal  Mexico - Kameroen
17 17-6-2014 21:00 Fortaleza Brazilië - Mexico
18 18-6-2014 00:00 Manaus  Kameroen - Kroatië
33 23-6-2014 22:00 Brasilia Kameroen - Brazilië
34 23-6-2014 22:00 Recife  Kroatië - Mexico
     
GROEP B     
MATCH WANNEER  STADION     
3 13-6-2014 21:00 Salvador Spanje - Nederland
4 13-6-2014 00:00 Cuiaba  Chili - Australië
19 18-6-2014 21:00 Rio De Janeiro Spanje - Chili
20 18-6-2014 18:00 Porto Alegre Australië - Nederland
35 23-6-2014 18:00 Curitiba Australië - Spanje
36 23-6-2014 18:00 Sao Paulo Nederland - Chili
     
GROEP C     
MATCH WANNEER  STADION     
5 14-6-2014 18:00 Belo Horizonte Colombia - Griekenland
6 14-6-2014 03:00 Recife  Ivoorkust - Japan
21 19-6-2014 18:00 Brasilia Colombia - Ivoorkust
22 19-6-2014 00:00 Natal  Japan - Griekenland
37 24-6-2014 22:00 Cuiaba  Japan - Colombia
38 24-6-2014 22:00 Fortaleza Griekenland - Ivoorkust
     
GROEP D     
MATCH WANNEER  STADION     
7 14-6-2014 21:00 Fortaleza Uruguay - Costa Rica
8 14-6-2014 00:00 Manaus  Engeland - Italië
23 19-6-2014 21:00 Sao Paulo Uruguay - Engeland
24 20-6-2014 18:00 Recife  Italië - Costa Rica
39 24-6-2014 18:00 Natal  Italië - Uruguay
40 24-6-2014 18:00 Belo Horizonte Costa Rica - Engeland
     
GROEP E     
MATCH WANNEER  STADION     
9 15-6-2014 18:00 Brasilia Zwitserland - Ecuador
10 15-6-2014 21:00 Porto Alegre Frankrijk - Honduras
25 20-6-2014 21:00 Salvador Zwitserland - Frankrijk
26 20-6-2014 00:00 Curitiba Honduras - Ecuador
41 25-6-2014 22:00 Manaus  Honduras - Zwitserland
42 25-6-2014 22:00 Rio De Janeiro Ecuador - Frankrijk
     
GROEP F     
MATCH WANNEER  STADION     
11 15-6-2014 00:00 Rio De Janeiro Argentinië - Bosnië-Herzegovina
12 16-6-2014 21:00 Curitiba Iran - Nigeria
27 21-6-2014 18:00 Belo Horizonte Argentinië - Iran
28 21-6-2014 00:00 Cuiaba  Nigeria - Bosnië-Herzegovina
43 25-6-2014 18:00 Porto Alegre Nigeria - Argentinië
44 25-6-2014 18:00 Salvador Bosnië-Herzegovina - Iran
     
GROEP G     
MATCH WANNEER  STADION     
13 16-6-2014 18:00 Salvador Duitsland - Portugal
14 16-6-2014 00:00 Natal  Ghana - VS
29 21-6-2014 21:00 Fortaleza Duitsland - Ghana
30 22-6-2014 00:00 Manaus  VS - Portugal
45 26-6-2014 18:00 Recife  VS - Duitsland
46 26-6-2014 18:00 Brasilia Portugal - Ghana
     
GROEP H     
MATCH WANNEER  STADION     
15 17-6-2014 18:00 Belo Horizonte België - Algerije
16 17-6-2014 00:00 Cuiaba  Rusland - Zuid-Korea
31 22-6-2014 18:00 Rio De Janeiro België - Rusland
32 22-6-2014 21:00 Porto Alegre Zuid-Korea - Algerije
47 26-6-2014 22:00 Sao Paulo Zuid-Korea - België
48 26-6-2014 22:00 Curitiba Algerije - Rusland

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.