Wedstrijdschema van het Nederlandse elftal op het WK 2014

Door Vvamp gepubliceerd op Saturday 08 February 03:29

Wedstrijdschema van het Nederlandse elftal op het WK 2014

Van de 32 landen die meedoen is Nederland er eentje van. In Brazilie zullen zij strijden om het wereld kampioenschap. Tussen 12 juni en 13 juli is het dus weer nagelbijten.
Op 13 juli 2014 is de finale.

Nederlands wedstrijdschema met tijden

Nederland zit in groep B, samen met Spanje, Australie en Chili

13 juni 2014 Spanje  – Nederland         om 16.00 uur
18 juni 2014 Australie – Nederland      om 13.00 uur
23 juni 2014 Nederland – Chili              om 13.00 uur

Groep A

Brazilie
Mexico
Kameroen
Kroatie

12 juni 2014 Brazilie – Kroatie         om 17.00 uur
13 juni 2014 Mexico – Kameroen     om 13.00 uur
17 juni 2014 Brazilie – Mexico         om 16.00 uur
18 juni 2014 Kameroen – Kroatie    om 15.00 uur
23 juni 2014 Kameroen – Brazilie    om17.00 uur
23 juni 2014 Kroatie – Mexico         om 17.00 uur

Groep B

Spanje
Nederland
Australië
Chili

13 juni 2014 Spanje – Nederland  om 16.00 uur
13 juni 2014 Chili – Australie          om 18.00 uur
18 juni 2014 Spanje – Chili              om 19.00 uur
18 juni 2014 Autralie – Nederland om 13.00 uur
23 juni 2014 Australie – Spanje      om 13.00 uur
23 juni 2014 Nederland – Chili       om 13.00 uur

Groep C

14 juni 2014 Columbia – Griekenland   om 13.00 uur
14 juni 2014 Cote d’ivoire – Japan         om 19.00 uur
19 juni 2014 Columbia – Cote d’ivoire  om13.00 uur
19 juni 2014 Japan – Griekenland             om 19.00 uur
24 juni 2014 Japan – Columbia                  om 16.00 uur
24 juni 2014 Griekenland – Cote d’ivoire om 17.00 uur

Groep D

Urugay
Costa Rica
Engeland
Italie

14 juni 2014 Urugay – Costa Rica      om 16.00 uur
14 juni 2014 Engeland – Italie            om 21.00 uur
19 juni 2014 Urugay – Engeland        om 16.00 uur
20 juni 2014 Italie – Costa Rica          om 13.00 uur
24 juni 2014 Italie – Urugay               om 13.00 uur
24 juni 2014 Costa Rica – Engeland  om 13.00 uur

 

Groep E

Zwitserland
Ecuador
Frankrijk
Honduras

15 juni 2014 Zwitserland – Ecuador  om 13.00 uur
15 juni 2014 Frankrijk – Honduras     om 16.00 uur
20 juni 2014 Zwitserland – Frankrijk  om 16.00 uur
20 juni 2014 Honduras – Ecuador      om 19.00 uur
25 juni 2014 Honduras – Zwitserland om 16.00 uur
25 juni 2014 Ecuador – Frankrijk          om 17.00 uur

Groep F

Argentinie
Bosnie Herzogivina
Iran
Nigeria

15 juni 2014 Argentinie – Bosnie      om 19.00 uur
16 juni 2014 Iran – Nigeria                om 16.00 uur
21 juni 2014 Argentinie – Iran          om 13.00 uur
21 juni 2014 Nigeria – Bosnie           om 18.00 uur
25 juni 2014 Nigeria – Argentinie    om 13.00 uur
25 juni 1014 Bosnie – Iran                 om 13.00 uur

Groep G

Duitsland
Portugal
Ghana
USA

16 juni 2014 Duitsland – Portugal   om 13.00 uur
16 juni 2014 Ghana – USA                om 19.00 uur
21 juni 2014 Duitsland – Ghana      om 16.00 uur
22 juni 2014  USA – Portugal           om 15.00 uur
26 juni 2014 USA – Duitsland          om 13.00 uur
26 juni 2014 Portugal – Ghana       om 13.00 uur

Groep H

Belgie
Algerijee
Rusland
Korea

17 juni 2014 Belgie – Algerije    om 13.00 uur
17 juni 2014 Rusland – Korea    om 18.00 uur
22 juni 2014 Belgie – Rusland   om 19.00 uur
22 juni 2014 Korea – Algerije   om 13.00 uur
26 juni 2014 Korea – Belgie      om 17.00 uur
26 juni 2014 Algerije- Rusland  om 17.00 uur

Landen die meedoen:

Brazilia (gastland)
Mexico
Kameroen
Kroatie
Spanje
Nederland
Australie
Chili
Columbia
Griekenland
Japan
Cote d’r Ivoire
Urugay
Costa Rica
Engeland
Italie
Zwitserland
Frankrijk
Ecuador
Honduras
Argentinie
Bosnie Herzegovina
Iran
Nigeria
Duitsland
Portugal
Ghana
USA
Belgie
Algarije
Rusland
Korea

 

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.