x

Misbruik melden

Bedankt dat je Plazilla wilt helpen door schendingen van onze regels en richtlijnen te melden.

Wil je een inbreuk op jouw auteursrecht of intellectuele eigendom melden? Gebruik dan a.u.b. het formulier Inbreuk auteursrecht / intellectuele eigendom

Welke vorm van misbruik wil je melden?




Annuleren

Weetjes over twitter

Door Raoul11 gepubliceerd op Friday 28 September 12:13

Dit artikel gaat over (Kort gezegd ) Twitter

Top 15 mensen met meeste volgers

 

1.   Lady Gaga (ladygaga) 24242305                                                        
2.   Justin Bieber (justinbieber) 21886004    
3.   Katy Perry (katyperry) 19648633
4.   Rihanna (rihanna) 18934334
5.   Britney Spears (britneyspears) 16691491                                  
6.   Shakira (shakira) 16032590
7.   Barack Obama (BarackObama) 15495546
8.   Kim Kardashian (KimKardashian) 14650284
9.   Taylor Swift (taylorswift13) 13946382
10.   YouTube (YouTube) 12445949
11.   Nicki Minaj (NICKIMINAJ) 11778278
12.   Selena Gomez (selenagomez) 11525469
13.   Oprah Winfrey (Oprah) 11343533
14.   Ellen DeGeneres (TheEllenShow) 11180925
15.   Justin Timberlake (jtimberlake) 11152219

 

Meeste Tweets

 

@Market_JP (1.560,818 tweets, 43 volgers, gemiddeld 2.268 tweets per dag)
@Nieuwslijstnl (529.323 tweets, 443 volgers, 2.126 tweets per dag)
@dogbook (470.210 tweets, 1.238 volgers, 1.992 tweets per dag)
@Aviongoo (420.597 tweets, 141 volgers, 951 tweets per dag)                                                     
@InternetRadio (700.881 tweets, 333 volgers, 909 tweets per dag)
@annoyingcanary2 (528.182 tweets, 1 volger, 886 tweets per dag)
@exteenrecent (461.443 tweets, 454 volgers, 783 tweets per dag)
@ATNews (575.643 tweets, 149 volgers, 690 tweets per dag)
@PittbullSecurity (438.412 tweets, 1 volger, 573 tweets per dag)
@11870 (515.187 tweets, 1.234 volgers, 529 tweets per dag)

 

 

Ik ben nog maar een beginner met men 6-7 tweets per dag

Twitter Feiten

Twitter telde in november vorig jaar wereldwijd 156 miljoen geregistreerde gebruikers.

■70% heeft nog nooit getweet

■39% van de berichten is niet in het Engels

■(raar maar waar) De meeste tweets worden geplaatst op woensdag en donderdag

60% heeft 5 of meer volgers

6 Van de elke 100 twitteraars die zijn tweetahollics                                                                                                                                                                                                 

Een op de vijf Nederlanders heeft een baan, een huis, nieuwe klanten of zelfs de liefde van zijn leven gevonden via Facebook, Hyves, LinkedIn of Twitter

80 procent van de bedrijven gebruikt in meer of mindere mate social media als wervingstool voor nieuw personeel

 

Verschillende soorten twitter

ik hou opzicht meer van grappige tweets zoals  Before you die

aleen humor . twitgrap . Theomgfunny king slechte grappen tweethumorNL  top grappen 

JE HEBT OOK

tienerfeiten seksfeiten epicfeiten nuttelosefeiten masterfeiten korte feiten

Dit was dan mijn artikel over (Twitter)  ik hoop dat jullie het interessant vonden

 ----------------------------------------------------------EINDE--------------------------------------------------------------

(Bekijk ook mijn andere artikelen over skateboarden kunst snacks  napoleon )

                                                     nog vragen over twitter stel ze maar 

Reacties (0) 

Voordat je kunt reageren moet je aangemeld zijn. Login of maak een gratis account aan.